Istek Vakfı Okulları Bilgi İşlem Müdürü - IT Manager • Web Programmer & Designer • Photographer • Guitarist • Evo Bilisim

Suruç

Adıyaman'da gerçekleşen askerimize saldırı sonucu çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Müsellim Ünal için Allah'tan rahmet, yaralı 2 askerimize de acil şifalar diliyorum. Barış Süreci' ni sabote etmeye yönelik saldırılar ülkemizin refahını engellememeli.
Hedefleri bariz belli, huzur ortamımız ve "bir" olma çabamızın rahatsızlığı. Dış güçler her fırsatta piyonlarıyla Türkiye' yi kaosa sürüklemeye devam ediyor. Tabii ki güvenlik ihmallerimiz de var, 32 vatandaşımız yaşamını yitirdi, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum, ölenlerin ailelerine ve yakınlarına sabır, yaralılara ise acil şifalar diliyorum. Bu saldırıların tüm vatandaşlarımızı tehdit ettiğini hatırlamamız lazım, halkımızın birlik ve beraberlik içinde sağ duyulu olması lazım.
Şimdilik oturduğumuz yerden bu olayları hiç kimse üzerinde bir etkisi olmadığını düşündüğüm nefretle kınamaktan başka elimizden bir şey gelmiyor maalesef. Olayların sorumlularının hak ettikleri cezaları almalarını umuyorum.

16155 Total Views 1 Views Today
Share / Paylaş:

Comments are closed.